Müzik Pazar’ı: Kötülük Bizim İşimiz

Müzik Pazar’ı: Kötülük Bizim İşimiz

Kötülük Bizim İşimiz
Kötülük Bizim İşimiz

Müzik Pazar’ı yazı serisinin ilk bölümünde sizlere beğenerek dinlediğim Kötülük Bizim İşimiz isimli albümünü tanıtmak istiyorum. Rap müzik dinleyenlerin hali hazırda beğeneceği, dinlemeyenlerin ise istisna olarak bu albümü dinleyeceği bir albüm olmuş.

[mks_highlight color=”#a2b1bf”]Merhabalar, bu yazı her pazar günü düzenli olarak görebileceğiniz bir seri olacak. Müzik Pazar’ı sizlerle yeni keşfettiğim, beğendiğim müzik gruplarını, albümleri paylaşmamı sağlayan bir seri.[/mks_highlight]

Kötülük Bizim İşimiz, 90BPM isimli grup tarafından yapılmış, 90’lar ve 2000’lerdeki hiphop müziği ritimlerini duyabileceğimiz nadir günümüz albümlerinden. 90BPM isimli grup ise Türkçe sözlü rap müziğinin tanınan beş isminden oluşmakta. Şu zamana kadar Kötülük Bizim İşimiz isimli albüme üç klip çekilmiş ve kliplerde çok hoş.

Albümde 15 parça bulunmakta ve her parçanın bir hikayesi şarkının sonunda anlatılmakta. Grup Ses Beats, Ezhel, Sami Baha, Sahtiyan, Ağaçkakan, Allame, Badmixday, 9Canlı, Kamufle gibi bir çok kaliteli isimlerle düetler bu albümde yer almakta.

Kötülük Bizim İşimiz
Kötülük Bizim İşimiz

Benim bu albümde en çok beğendiğim klip İstanbul isimli parçaya çekilen klip, en çok başa sarıp dinlediğim parça ise Elimde Yalanlarla isimli parça.

Albüme D&R ve benzeri müzik marketlerden CD olarak ulaşabiliyorsunuz, dijital müzik platformlarından da satın alıp dinleyebiliyorsunuz.

90 Bpm – Kötülük Bizim İşimiz Albümü Dinle:

Yorum Yap, Sohbete Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Abone Ol