Bu Aralar Ne Yapıyorum?

Bu Aralar Ne Yapıyorum?

Fanus Dipli Dünya
http://instagram.com/p/3hbmn9tLcE/

Selam millet, buraya yaklaşık iki haftadır (evet evet on beş gün olmuş) yazı yazmadığı gördüm. Eski sorumsuz blog yazarı hallerime düşmemek için hemen bir güncelleme geçmek istedim (bu güncelleme geçmek terimine yeni alıştım, bayıldım ama doğru yerde kullandım mı bilmiyorum). Şimdi bu yazıda amaçsızca sizlere yazmadığım süre boyunca ne yaptığımdan bahsedeceğim ve tatlı tatlı biraz dert yanacağım. Benden başka kimsenin umrunda olmasa da ben bu aralar ne yapıyorum?

Lojistisyen Olmak yada Olmamak!

Yazmamamın daha doğrusu yazmama engel olan temel neden her öğrencinin senede iki dönem başına gelen finallerden bahar dönemi olanı. Bu sene okuldaki son senem, mezun olunca ‘lojistisyen‘ olacağım söyleniyor. Fakat mezun olmam için daha iki dönem okumam gerek sanırım, bende bu süreyi kısaltmak adına kendim bile inanmadığım şekilde ders çalışıyorum. Bu dönem dokuz dersim, alttan aldığımda üç ders var, hepsini verirsem mezunum galiba.

Sadece saçma sapan finallere çalışmakla da olmuyor. Bir tez, bir ödev bir de iş planı hazırladım. Yazı olsun kağıt dolsun tezi için üç günümü, Karaköy Limanını anlattığım ödev için iki günümü ve sırf girişimcilik dersi alıyoruz diye yapmamız gereken dandik bir iş planı için beş saatimi harcadım. Ayrıca okulu bırakma fikirlerimden vazgeçtiğimde DGS’ye başvurmayı düşündüm, başvurmadım.

Tabi bu saçma eğitim sistemine saçma katkılar sağlarken boş durmadım, Clash Of Clans isimli oyuna başladım. Acemileri kabul edeceğiniz bir klan varsa her türlü gelirim, sağa sola saldırırım fütursuzca.

Clash Of Clans
Evet, kitleleri korkutan benim o Sulusıkı!

Bu saatten sonra ne yapacağım onu da özet geçmek istiyorum, iki hafta yazamamanın sıkıntısı var içimde tutamazsınız beni. Beş tane sınavım kaldı, onları bitirdikten sonra paramın yeteceği kadar ülkenin herhangi bir yerinde tatil yapmayı istiyorum sahilde bira içmeyi özledim.

Kısa vadeli gelecek planlarımın içerisinde daha sonra buradan duyuracağım bir şey var (hepimiz çok seveceğiz), şimdilik bir kaç kişinin arasında kalsa daha iyi olur diye düşünüyorum. Ve son olarak bu blog için bir tema arayışına girdim. Ücretli veya ücretsiz olabilir tavsiyelerinizi beklerim. Doların her sabah kalktığımızda ne hale geleceğini bilmediğim için sınırı Türk Lirası olarak koydum.

Fanus Dipli Dünya
“Fanus Dipli Dünya” isimli instagram çalışmamı da buraya bir yere sıkıştırmış oldum.
Yorum Yap, Sohbete Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

4 Yorum
  • Hacı, benim fikrime göre teman oldukça güzel. Hem sade hem ayrıntılı ama sen ille de başka tema diyorsan şöyle bir istediklerini belirt bana mailden ben aklım yettiğince bir kaç tema önereyim sana. Bu arada sloganın çok iyi, tuttum bunu 🙂

    • Bu temayı ben de beğeniyorum, uzun dönem (en azından yaz sonuna kadar) bu temayı kullanacağım fakat bazı sıkıntıları var ve mythemeshop destek konusunda yetersiz kalıyor, ya ben anlaşamıyorum yada onlar beni anlamıyor 😀 Aslında değiştirirsem alacağım tema da belli, ThemeForest üzerinde satılan “Jay – Elegant WordPress Blog Theme” teması beni tavladı. Tabi buna benzer başka ücretli/ücretsiz alternatifler varsa bakabilirim.
      Çok teşekkürler 🙂