Ucuz Uçak Bileti – Hesapla

Ucuz Uçak Bileti – Hesapla

Uçakla yolculuk yaparken aklımıza takılan sorulardan biri de uçakta ikram var mı ya da uçaktan, hava alanından karnımızı nasıl doyurabiliriz, bu konuda size kısa kısa bilgiler vermek istiyoruz öncelikle ücretli servisler de büyük çoğunlukla firmalar yiyecek ve içecek servisiyle de adından sıkça ve özveri ile söz ettirmekte. Uçuş süreniz ve yolculuk ettiğiniz uçuş sınıfına bağlı olarak değişkenlik gösteren yiyecek servisleri yolcuların beklentilerine göre hazırlanmakta bura da aslında püf nokta uçuş sınıfınız ve uçuş süreniz.

Uçuş süresi derken örneğin 45 dakika süren bir yolculuğun ikramları ile 10 saat süren bir uçuşun ikramları farklı olur, uçağı kullanan milyonlarca kişinin damak lezzetlerine ulaşmak da başlı başına bir olay bura da araştıra şirketleri devreye giriyor yapılan ciddi araştırmalar sonunda lezzetler ve yemekler oluşturuluyor. Genel olarak baktığımız da özellikle uzun uçuşlar da hava yolu şirketleri yemekler ve ikramlar için ekstra bir ücret talep etmezler. Ama az evvel de söylediğimiz gibi uçaklarda sunulan yemekler uçuşun süresine, sınıfına ve alternatif seçeneklere göre hazırlanır ve uzun süreli uçuşlarda servis edilen yiyecekler ile kısa süreli uçuşlarda verilen yiyecekler hiçbir zaman aynı olmaz.

Türkiye’ mizin gururu olan Türk hava yolları tarafından hazırlanan menüler de ilk olarak hafif yemekler ve sandviç türü atıştırmalar karşımıza çıkıyor, bunun yanında geniş menü de istediğiniz yemek ve içeceğe de ulaşabiliyorsunuz, özel bir yemek tercihiniz varsa uçak bileti alırken yiyecek seçimini belirlemekte mümkün.

Genellikle ücretli yemek servisi sunan Pegasus veya özel yemek servisi sunan Türk hava yollarında bu tip uygulamalar yapılabiliniyor.

Hem ucuz uçak bileti alıp hem de uçuş sırasında bir şeyler atıştırmayı düşünüyorsanız seçtiğiniz hava yolu şirketinin ikram koşullarını kontrol edin bizden söylemesi…

Yorum Yap, Sohbete Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Abone Ol