Yıllara dayanan tecrübesiyle sektörün sıklıkla tercih edilen danışmanlık firmalarından bir tanesi olan Tay Danışmanlık, çocuk bakıcısı ve bebek bakıcısı ihtiyaçlarınızı anında çözüme kavuşturuyor. İş hayatınızı bırakmak istemeyip çocuk bakıcısı arayışında olabilirsiniz, yaşlı bakıcısına ihtiyacınız olabilir veya belki de ev işlerinde size yardımcı olacak güvenilir birini arıyorsunuzdur. Sizlere çözüm ortağı olarak en güvenilir çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcısı ve ev yardımcısı bulmanıza yardımcı olan Tay Danışmanlık, istediğiniz kriterleri ve aradığınız genel özellikleri göz önünde bulundurarak her zaman için müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor.

Tüm İstanbul ilçelerine hizmet veren Tay Danışmanlık, Kurtköy çocuk bakıcısı, Bostancı çocuk bakıcısı, Suadiye çocuk bakıcısı, Acıbadem çocuk bakıcısı, Ataşehir çocuk bakıcısı, Beykoz çocuk bakıcısı ve Maltepe Çocuk Bakıcısı hizmetlerini sizlere sunuyor.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışıyla Tay Danışmanlık!

Beslenme, öz bakım, oda kontrolü, çocuğun çamaşır ve ütülerinin yapılması olarak sıralanabilen çocuk bakıcısı görevleri, çocuk bakıcınız göreve başladığı ilk andan itibaren büyük bir titizlikle gerçekleştirilmeli. Güven kavramının çok önemli olduğu çocuk bakıcılığı konusunda Tay Danışmanlık sizlere kesintisiz ve garantili güven vaad ediyor. İstanbul’un tüm ilçelerinde ihtiyaç duyulan danışmanlık hizmetlerini gerçekleştiren firma, Anadolu yakasında özellikle Göztepe Çocuk Bakıcısı hizmetiyle sıklıkla tercih ediliyor. Tay danışmanlık, Göztepe semti için ve diğer tüm semtler için sizlere çocuk bakıcısı, yaşlı bakıcı, bebek bakıcısı hizmetlerini sunuyor. Belgeli, ruhsatlı özel istihdam bürosu olarak faaliyet gösteren şirket, sizlere profesyonel bakıcı, şöför, aşcı eve yardımcı personelleri sağlıyor.

Profesyonel Kadro ile En Güvenilir Bakıcı Hizmetleri

Sizlerin ve çocuklarınızın güvenliği için profesyonel kadrosuyla sizlere ihtiyacınız olan hizmeti sunan Tay Danışmanlık, özellikle iş hayatı yoğun olan annelerin yardımına koşuyor. Çalışan anneler yasal doğum izninin bitmesi yaklaşırken çocuk bakıcı arayışına girerler. Bu süreçte en doğru çocuk bakıcısı seçimini yapmak hayati önem taşımaktadır. Tam da bu noktada güvenilirliğiyle ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibiyle karşınıza Tay Danışmanlık çıkıyor. En güvenilir bakıcı hizmetleri için doğru adres: Tay Danışmanlık!