2015 Yılından bu yana “Gayriciddi Zamazingo” sloganıyla kurulan ve yayın hayatına devam eden Oktayy.net bir kişisel blog sitesidir ve tüm yazıları tarafımdan özgün olarak yazılmaktadır. Bu kişisel blog sitenin kuruluş ve yayın amacı ticari faaliyetler sürdürüp para kazanmak değildir fakat blog ekosisteminde canlı kalabilmek için her blog finansal olarak desteklenmelidir. Bu yüzden bu blogda kullanılan gelirler hizmet aboneliklerine ve diğer teknik giderlere harcanmaktadır. Bu blog ve benim hakkımda daha fazla bilgiye ‘Hakkımda’ sayfasından ulaşabilirsiniz.

Gelelim neden reklam için Oktayy.net tarafınızdan tercih edilmeli sorusunun cevabına. Reklam verme amacınız Google ile üst sıralara yerleşmek ya da ürününüzü Google’da üst sırada bir blogda tanıtmak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Hem kurulsal firmalarla hem de bireysel ticaretçilerle çalışmalarım hep karşılıklı memnuniyet içinde geçmiştir.

Bu kişisel blog içerisinde yer alan tüm yazılar, zamanın Google kurallarına göre yazılır ve kurallar güncellendikçe bu yazılarda güncellenir. Bana reklam verdiğinizde kuralları güncel ve tamamı özgün bir siteye reklam vermiş olacaksınız. İyi bir reklam çalışmasında iyi bir geri dönüş alabilirsiniz. İsterseniz tanıtım yazılarınızı ben yazarım, isterseniz de tanıtım yazısı desteğinde bulunabilirim.

Kişisel blog istatistiklerini, reklam şartlarını ve ücretlendirmeyi öğrenmek için bana iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz, aramızda kalması şartı ile en güncel istatistikleri sizlerle paylaşabilirim. Banner reklam, footer link ya da tanıtım yazısı çalışması için reklam@oktayy.net mail adresi üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz.

İşte benimle çalışan kurumsal firmalardan birkaçı:


Yaptığım tüm çalışmalara TANITIM kategorisi altında göz atabilirsiniz.