Nisan 2015: En İyi Ücretsiz WordPress Temaları

Bir wordpress tema derlemesi ile tekrar sizlerle birlikteyim, bu yazıda 2015 yılının nisan ayında çıkmış en iyi 5 ücretsiz wordpress temasını bulabilirsiniz (zevkler ve renkler tartışılamayan bir kavram olduğu için benim açımdan en iyi 5 temayı sizlerle paylaşıyorum).

WordPress tasarımcıları ve tema geliştiricileri nisan ayında da mola vermemiş. Nisan ayında da tasarımcıların ve firmaların birbirinden güzel çalışmaları ortaya çıkmış.

Başlamadan göz atın:

Rowling

Rowling

Rowling kişisel blog yazarları için veya haber siteleri/çevrimiçi dergiler için hoş bir tema. Rowling teması sade ve modern bir görünüme sahip. Karşımıza sosyal medya düğmeleri ve kendisine ait bileşenler ile gelmekte.

[mks_button size=”small” title=”Tema Anasayfası” style=”squared” url=”http://www.andersnoren.se/teman/rowling-wordpress-theme/” target=”_blank” bg_color=”#000000″ txt_color=”#FFFFFF” icon=”” icon_type=””]

Elegant Blog

ElegantBlog

Blog yazmak veya haber siteleri için uygun bir tema daha. Tema basit bir tasarıma sahip, bileşenler, sosyal medya menüleri ve hazır reklam alanları ile birlikte karşımıza çıkmakta. Ayrıca SEO dostu olması yeni bloglar için harika bir çözüm olacaktır.

[mks_button size=”small” title=”Tema Anasayfası” style=”squared” url=”https://flexithemes.com/elegantblog-wordpress-theme/” target=”_blank” bg_color=”#000000″ txt_color=”#FFFFFF” icon=”” icon_type=””]

Fara

Fara

Fara, kişisel blog yazanlar için çok hoş bir tema. Temayı isterseniz kişisel blog yazmak için, isterseniz fotoğraflarını/videolarınızı sergilemek için kullanabilirsiniz. Tumblr tarzı bir blog görüntüsü seviyorsanız tam size göre bir tema.

[mks_button size=”small” title=”Tema Anasayfası” style=”squared” url=”http://flyfreemedia.com/themes/fara/” target=”_blank” bg_color=”#000000″ txt_color=”#FFFFFF” icon=”” icon_type=””]

Nucleare

Nucleare

Nucleare teması yine kişisel blog yazanlara hitap eden bir tema. Bildiğimiz, yıllardır süregelen bir blog teması görünümüne sahip. Eğer sadelik ve temiz bir tasarıma sahip olmak istiyorsanız bu temayı seçebilirsiniz.

[mks_button size=”small” title=”Tema Anasayfası” style=”squared” url=”http://crestaproject.com/downloads/nucleare/” target=”_blank” bg_color=”#000000″ txt_color=”#FFFFFF” icon=”” icon_type=””]

Bubbly

Bubbly

Bubbly blog sevenler için oluşturulan benzersiz ve canlı bir WordPress teması. Tasarımı basit ve gayet hızlı açılma özelliğine sahip, ayrıca SEO kurullarına uygun olarak kodlanmış. İster kişisel bloglarınızı isterseniz de fotoğraflarınızı yayınlayabilirsiniz.

[mks_button size=”small” title=”Tema Anasayfası” style=”squared” url=”http://wpdean.com/bubbly-wordpress-theme/” target=”_blank” bg_color=”#000000″ txt_color=”#FFFFFF” icon=”” icon_type=””]

Daha Fazlasını mı Arıyorsunuz ?:

Yorum Yap, Sohbete Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 Yorum
  • hocam merhaba
    Ben tamamen Türkçe olan çok yazarlı bir tema arıyorum. Her kesin üye olarak yazılarını ve resimlerini paylaşabileceği bir tema bulmam mümkünmü ?

    syg

    • Merhaba Zeynel, hazır Türkçe olarak bulmak zor olabilir ama bir çok ‘ücretli’ tema yapımcısı artık multilang ile temaları Türkçe olarak da sunuyor. Userpro eklentisi ile üyelik sistemi ve üye profilleri oluşturabilirsin. Beğendiğin her temada üyelerin gönderdiği yazılar yayınlanacaktır. iMagazine (türkçe fakat ücretli) teması ile yine başarılı bir içerik gösterme sistemine ulaşabilirsiniz. Benim şuan kullandığım Voice ve daha önce kullandığım Newsmag temaları da bu duruma elverişlidir.