Merhaba!

Bu kaçıncı kişisel blog girişimim gerçekten saymıyorum artık ve en başta “vallahi bu son” diyorum her seferde dediğim gibi.

Benim kim olduğumu merak ediyorsanız ‘Hakkımda’ sayfasını inceleyebilirsiniz. Peki bu blogu niye açtım? Blog yazmayı seviyorum; 1 sene blog yazmayı sadece makale yazarak para kazandım fakat bu durumdan artık sıkıldım ve Gayriciddi Zamazingo’yu tekrar açmaya karar verdim.

Gayriciddi Zamazingo blog maceramın son noktasıdır. Slogan arayışlarımda arkadaşımın “sloganı ciddi olmayan şeyler” demesiyle ortaya çıkmış bir slogandır.

Bu yazıyı yazmadan önce kendime güzel bir responsive tema buldum (kullandığım sistem elbette wordpress). Daha sonra seo, alexa ve benzeri bir çok altyapıyı hazırladım. Ardından artık kategori ve sayfaları oluşturma vakti geldi, bunları oluşturduktan sonra da işte bu yazıyı ilk olarak yazıyorum.

Kategori Listesi
Hazırladığım kategori listesi

Bu blog üzerinde neler yapacağım sorusunun cevabına gelecek olursak; adı üstünde kişisel bir blog. Fakat bunun yanı sıra diğer bloglarımda yaptığım gibi müzik listelerimi, okuduğum kitapları ve internet konusundaki yazılarımı paylaşmaya devam edeceğim. İlgililerinin takipte kalmalarını tavsiye ederim. Yeni düşünceler olarak da blog atölyesi gibi fikirlerim de var. Ayrıca yazacağım her şey planlı ve didaktik olacak.

Son olarak benimle iletişim sayfasından irtibat kurabilirsiniz ve eğer içerik kopyalayacaksanız Kullanım Şartlarına uymanız ufak bir ricam olur.

Bonus Müzik:

Yorum Yap, Sohbete Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5 Yorum