Geçtiğimiz ay size bu blogun birinci yılını doldurduğunu duyurmuştum ve bu bir senede neler yaptım kısa bir özetini yazmıştım Gayriciddi Zamazingo’nun İlk 1 Yılı başlıklı yazımda. Şimdi sıra o yazıda verdiğim sözü tutmaya geldi, evet millet blog çekilişi var 🙂 . Çekiliş hediyemiz I Love My Blog etiketli kupa bardak olacak yani bir kupa bardak çekilişi. Hayatımda ilk defa blog çekilişi yapacağım için heyecanlıyım ve aslında bu kadar işin arasında nasıl düzene koyacağımı zar zor planladım. Şimdi gelelim bu çekilişim detaylarına.

‘I Love My Blog’ tasarımı yakında blogger dünyasında da göreceğiniz tasarımcı bir arkadaşıma ait ve ne hediye etsem diye düşünürken yaptığı renkli ve hoş tasarımla yardımıma koşmadı resmen yardım için depar attı 🙂 , bana ise sadece tasarımı bardaklara bastırmak kaldı. Bardağım üstünde Blogger logosu, WordPress logosu gibi hoş detaylar yer alıyor. Benimde takipçilerimin blog yazarları ve freelancer yazarlar olduğunu düşünürsem hoş bir hediye seçimi oldu bence. Aslında, hediye sadece kupa bardak değil ama devamı bende saklı kalsın.

Bardakların görüntüleri

Bardakların görüntüleri

[mks_highlight color=”#eded00″]ÇEKİLİŞ 1 MAYIS TARİHİ İLE BİTMİŞTİR, KAZANANLAR LİSTESİ:[/mks_highlight]
  • Bi’ Poşet Kitap
  • Kore Fenomeni
  • Adam Mutlu

Bardak kazananlar listesinde yer alamadınız fakat tasarım hoşunuza gitti. Maalesef baskı yapıp isteyene gönderemiyorum ama aşağıdaki linkten tasarımı indirip bardak baskı yapan yerlerde baskı yapabilirsiniz.

[mks_button size=”large” title=”Tasarıma bak / Tasarımı indir” style=”rounded” url=”https://yadi.sk/i/kIACCMhbs5SLn” target=”_blank” bg_color=”#dd3333″ txt_color=”#FFFFFF” icon=”fa-bookmark-o” icon_type=”fa”]