İnternetten Nasıl Para Kazanılmaz?

İnternetten Nasıl Para Kazanılmaz?

Merhaba arkadaşlar. Herkes bir şekilde internetten para kazanmak ister, bunu kesinlikle kötü bir şey olarak görmüyorum. Çok güzel başarılı örnekleri de yer almakta. Fakat sizlere farklı bir konudan bahsetmek istiyorum. İnternetten para kazanmak isteyenler için şunları şöyle yapın demeyeceğim, arama motorlarını açtığınızda çok güzel makaleler yer almakta. Ben ise internetten nasıl para kazanamayacağınızı, doğru bilinen yanlışları bu yazımda sizlerle paylaşacağım.

[thumbnail border=”1″ target=”_self” src=”http://www.oktayy.net/wp-content/uploads/2015/04/UserAnfragenII.jpg”]

Anket doldurarak, video izleyerek para kazanılmaz.

Maalesef şöyle bir gerçek var ki bütün firmalar internetten para kazanmaya yeni başlayacak kişileri ‘anket doldur para kazan’, ‘video izle para kazan’ gibi bir sürü yöntemlerle kandırmakta. Bu yöntemlerle sadece sahtekar reklam firmalarına para kazanmış olursunuz, zamandan da kaybınız olur.

Sitenizi/blogunuzu kurduğunuz andan itibaren para kazanılmaz.

Bu yolda ne yiğitler, ne ev hanımları saçlarını beyazlattılar bilemezsiniz. Maalesef blog veya internet sitesi açarak para kazanmak çok uzun bir süre ve buna bağlı olarak sabır istemektedir. Blogunuzu açtığınız gibi para kazanmak istiyorsanız sadece internet çöplüğüne bir blog daha kazandırmış olacaksınız.

Kısa  ve özgün olmayan makaleler yazarak para kazanılmaz.

Herkesin peşinde koşturduğu bir iş daha: makale yazarlığı. Bu iş hakkında hiç bir araştırma yapmadan piyasada bir iki lira kazanmaya çalışan insan çok. Siz sağdan soldan alıntı içerikleri “al bak makale yazdım” diye satmaya çalışırsanız o iş olmaz. Makale yazarak geçinen insanlar tanıyorum, bu işte iyi para var. Siz de bu pastadan pay almak istiyorsanız yapmanız gereken şey kendinizi geliştirmek ve yazdığınız içeriklerde özgün olmak.

[notification type=”alert-info” close=”false” ]Sizde internette para kazanmak hakkında doğru bilinen yanlışları yorum atarak burada paylaşabilirsiniz.[/notification]

Yorum Yap, Sohbete Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

3 Yorum
  • Herkesin aksine bir konuya bakmak, diğerlerinden daha farklı şeyleri sunmak değildir de nedir? 😀 Güzel bir düşünce olmuş hocam. Herkes internetten para kazanmak istemiyor aslında herkes internetten kolayca para kazanmak istiyor. İnternetten kolayca para kazanılmaz.

      • Sabır kısmına katılıyorum ama tecrübe kısmı biraz mukallada kalabilir. Örneğin bir arkadaşım ekonomi ve yatarımlar üzerine eğitim alıyor ayrıca kendisi de bu konu ile baya ilgili. Bu konuda blog yazmasına ben yardımcı olmuştum, çok düşük bir tecrübesi olmasına karşın gerçekten şuan blogundan ciddi bir gelir elde ediyor 🙂 Tabi istisnalar kaideyi bozmyacaktır. 😀

Abone Ol