Gayriciddi Zamazingo sloganlı şahıs sahipliğinde yayın yapan bu kişisel blog sitesi haklarınıza saygı duyar ve kendi haklarını koruma altına alır. Bu yüzden www.oktayy.net alan adı altında yer alan tüm yazılı ve görsel içerikleri kullanmanız için bu sayfa hazırlanmıştır.

İçeriklerin Paylaşımı

www.oktayy.net alan adı altında yer alan tüm yazılı ve görsel içerikler herkes tarafından kullanılabilir ve paylaşıma açıktır. Bu blog üzerinde yer içerik en az %90 oranında özgündür. İçeriklerde yer alan Gayriciddi Zamazingo ve Oktayy.Net damgalı görseller hariç diğer görseller Creative Commons CC0 lisansına sahiptir.

Blog içerisindeki tüm yazılı içerikler Creative Commons Alıntı-Gayriticari-LisansDevam 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.

İçeriği başka bir internet sitesinde kullanmanız halinde istenilen tek şey yazının sonunda yazının isminin ve bağlantı adresinin yer alacağı şekilde kaynak belirtmenizdir. Örnek ve HTML kodu aşağıdadır.

Kaynak: Lojistik Bölümü Okumak Üzere – Oktay Yenitürk

Kaynak: <strong><a href="http://www.oktayy.net/lojistik-bolumu-okumak-uzerine/">Lojistik Bölümü Okumak Üzere - Oktay Yenitürk</a>