Dikey Paketleme Makinası – SOT Makina Pazarlama

Dikey Paketleme Makinası – SOT Makina Pazarlama

SOT Makina Pazarlama Servis ve Dış Ticaret Ltd Şti, 2015 yılında kurulmuştur. Matbaa makineleri sektöründen gelen üretim, teknik, dış ticaret ve servis tecrübemizle, matbaa sektörü başta olmak üzere pek çok farklı sektöre gerek sıfır ve ikinci el makinelerle gerekse farklı servis çözümleriyle hizmet vermekteyiz.

Yüksek kalite ve kesintisiz hizmet anlayışıyla yola çıkan firmamız, hızla gelişen teknoloji ve değişen üretim trendleri ışığında,firmalarımıza en doğru otomasyon çözümlerini sunmayı amaçlar.

Konusunda uzman, alanında uluslararası tanınırlığa sahip firmalarla iş birliği yapan SOT Makina, bu firmaların Türkiye temsilciliğini alarak, hizmet verdiği sektörleri ve ürün gruplarını genişletmiştir. Ürün ve çözüm yelpazemizi her geçen gün artırmak ve alanında aranan bir firma olarak büyüyerek sizlerle birlikte yola devam etmek arzusundayız.

Dikey paketleme makinelerimiz arasında volumetrik sistem otomatik paketleme makinaları, vidalı sistem otomatik paketleme makinaları ve sıvı dolum otomatik paketleme makinaları bulunmaktadır.

Volumetrik paketleme makinalarımızla; toz şeker, çay, tüm bakliyat, hububat ve kuruyemiş çeşitleri, mısır patlağı, taneli baharat çeşitleri ve granülize olmuş maddeler gibi serbest akan gıdalar ve ürünlerin dolumu kolayca yapılabilir.

Vidalı paketleme makinalarımızla; baharat çeşitleri, pirinç unu, nişasta, un kahve, kakao, pudra şekeri vb. toz ve ince granüllü ürünlerin dolumu kolayca yapılabilir.

Sıvı dolum makinamızla; süt, meyve suyu, peynir suyu, su gibi serbest akan sıvı maddelerin dolumu yapılabilmektedir.

Tüm makinalarımız, sağlam gövdesi, kullanılan kaliteli elektronik cihazları, düşük bakım maliyetleri, kolay kullanımı ile uzun ömürlü, düşük maliyetli ve operatör dostu paketleme makinalarıdır. Dikey paketleme makinası alacaksanız Sot Makina ile iletişime geçiniz.

Yorum Yap, Sohbete Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.