Valiz çeşitleri arasından kendinize uygun bir valiz seçmekte zorlanıyor musunuz? O halde bu yazımız tam size göre. Şu sıralarda cantamall.com adlı siteyi sıkça duymaktayız. Araştırmalarımıza göre bu site 2009 yılından beri aktif satışla faliyette. Çanta ve deri sekktöründe faliyet göstermekte. Cantamall.com ‘un sitesinde birden fazla ödeme yöntemi ve kolaylığı bulunuyor. Kredi kartınızla ister tek çekim, ister 3-6-9 taksite %0 komisyonla alışveriş yapabilirsiniz. Dilerseniz Havale&EFT yöntemi ile %10 indirimli istediğiniz ürüne sahip olabiliriniz. Kapıda Ödeme yöntemi ile ürünlerinizi güvenle satın alıp ücretini kapıda ödeyebilirsiniz.Ayrıca satın alacağınız tüm ürünlerde kargo ücretsiz. Bir valizin kargo ücreti ortalama 35 TL iken sizden hiçbir ücret talep etmiyorlar.

Erkek el çantası modellerinde de sektöründe öne çıkan firmalardan birisi olan cantamall bu kategoride de size yüzlerce çeşit sunuyor. Birbirinden şık modellerin arasında deri, suni deri ve kumaş olmak üzere birden fazla alt kategori sunuyor. Boyutlarıyla da fazla seçenek sunan site, sizin ihtiyacınıza en uygun ürünü bulmanızda kolaylık sağlıyor. Birden fazla ödeme yöntemiyle alışverişinizi sorunsuz ve güvenli bir şekilde sonlandırabiliyorsunuz.

Deri evrak çantası modelleriyle de göz kamaştıran site, size yüzlerce çeşit ve onlarca renk sunmakta. Boyutlarına göre, içine dizüstü bilgisayar bile sığacak modeller bulunmakta. Ürünlerin deri olması da elektronik aletlere ekstra bir güvenlik sağlıyor. Site üzerinden kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde 3-6-9 taksite %0 komisyon ödüyorsunuz. Ayrıca kapıda ödeme seçeneğiyle de ürünün ücretini alırken ödemenize imkan tanıyor. Havale&EFT ile yapılan alışverişlerde ise size ekstradan %10 indirim sağlamakta.