Beynim kadar boş bir blog sitesinden, başlangıç cümlesini yazmadan önce pamuk kalpler kadar tertemiz olan bir word sayfasından herkese selamlar. Hiç bir şeyler yazmaya başlıyayım derken ekran karşısında salağa bağladınız mı? Ben bağladım, toplamda 2 ay!

Sanırım bu benim ikinci ‘neden blog bu kadar boş kaldı’ başlığını alması gereken yazım. Dile kolay iki ay. Bu iki ay süresince ülkede çocuklar doğdu, insanlar öldü, insanlar öldürüldü, gazeteciler içeri atıldı, bostanlar yıkıldı, klavyemin sağ yön tuşu bozuldu.

Gerçekten neden ortalıktan kaybolduğumu merak edip mail atan blog yazarı arkadaşlarım oldu, öncelikle onlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Şimdi neden bu blog aralık ayından beri saf ve tertemiz kaldı onu konuşabiliriz. İlk sebep maddi kazanç yoluna girmem, içerik yazarlığı yaptım. En son sabah 5 gibi kendine seo’cu diyen arkadaş kalk acil makale lazım dediğinde bu işin insanı olmadığımı anladım. İkinci sebep ise bilgisayarımın bozulması, yaptırmaya üşendim. Son ve üçüncü sebep ise gerçekten üşendim.
Şimdi kararlı bir halde bütün beynimi boşaltıp, üşengeçliği bir kenara atıp bu yazıyı yazıyorum ve saat gece 03:21!

Tema değiştirdim, mükemmel photoshop program deneyimim ile kendime gördüğünüz üzere süper bir logo tasarladım(bu ufak bir mübalağaydı) ve bu blog için bir facebook sayfası açtım. Bu sayfayı da beğenirseniz sevinirim, farklı paylaşımlarda olacak sayfada.

Logo Örneği

Daha iyisi yapılana kadar en iyisi olan logo bu logo işte.

Ayrıca daha fazla kişisel yazılara önem vereceğim artık, okuyup buraya eklemediğim kitaplar da belki bir elin parmaklarını geçmiştir. Bu aralar çok gezmeye başladım, gezip görülecek yerleri de sizlerle mutlaka paylaşacağım.Belki yakın zamanda bir çekiliş gelir, kim bilir 🙂

Şimdilik bu kadar, görüşmek üzere.

Facebook Sayfasını Beğenmeyi Unutmayın