Beynim Kadar Boş Bir Blog
Toni Spyra isimli sanatçının yaptığı bir çalışmadan görüntü.
Toni Spyra isimli sanatçının yaptığı bir çalışmadan görüntü.

Beynim Kadar Boş Bir Blog

Beynim kadar boş bir blog sitesinden, başlangıç cümlesini yazmadan önce pamuk kalpler kadar tertemiz olan bir word sayfasından herkese selamlar. Hiç bir şeyler yazmaya başlıyayım derken ekran karşısında salağa bağladınız mı? Ben bağladım, toplamda 2 ay!

Sanırım bu benim ikinci ‘neden blog bu kadar boş kaldı’ başlığını alması gereken yazım. Dile kolay iki ay. Bu iki ay süresince ülkede çocuklar doğdu, insanlar öldü, insanlar öldürüldü, gazeteciler içeri atıldı, bostanlar yıkıldı, klavyemin sağ yön tuşu bozuldu.

Gerçekten neden ortalıktan kaybolduğumu merak edip mail atan blog yazarı arkadaşlarım oldu, öncelikle onlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. Şimdi neden bu blog aralık ayından beri saf ve tertemiz kaldı onu konuşabiliriz. İlk sebep maddi kazanç yoluna girmem, içerik yazarlığı yaptım. En son sabah 5 gibi kendine seo’cu diyen arkadaş kalk acil makale lazım dediğinde bu işin insanı olmadığımı anladım. İkinci sebep ise bilgisayarımın bozulması, yaptırmaya üşendim. Son ve üçüncü sebep ise gerçekten üşendim.
Şimdi kararlı bir halde bütün beynimi boşaltıp, üşengeçliği bir kenara atıp bu yazıyı yazıyorum ve saat gece 03:21!

Tema değiştirdim, mükemmel photoshop program deneyimim ile kendime gördüğünüz üzere süper bir logo tasarladım(bu ufak bir mübalağaydı) ve bu blog için bir facebook sayfası açtım. Bu sayfayı da beğenirseniz sevinirim, farklı paylaşımlarda olacak sayfada.

Logo Örneği
Daha iyisi yapılana kadar en iyisi olan logo bu logo işte.

Ayrıca daha fazla kişisel yazılara önem vereceğim artık, okuyup buraya eklemediğim kitaplar da belki bir elin parmaklarını geçmiştir. Bu aralar çok gezmeye başladım, gezip görülecek yerleri de sizlerle mutlaka paylaşacağım.Belki yakın zamanda bir çekiliş gelir, kim bilir 🙂

Şimdilik bu kadar, görüşmek üzere.

Facebook Sayfasını Beğenmeyi Unutmayın

Yorum Yap, Sohbete Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

8 Yorum
 • Yeni teman öncekine göre daha hoş olmuş yalnız en üstteki badem yeşili menü biraz fazla göze batmış. Sanırım sitenin hiç bir yerinde bu rengin kulanılmıyor olmasından kaynaklı olabilir. Bir de ona el atarsan tam süper olur.

  İçerik yazarlığı işine el atmayı bırakman çok güzel olmuş. Benim artık bu mesleğim oldu. 6 Yıldır bu işte neler çektiğimi bir ben bilirim. Galiba artık sıkıcı yazılar yazmamın nedeni de hobimin tamamen işime dönmesi denebilir.

  Yeni yeni güncel güncel, güzel güzel yazılarını bekliyoruz.

 • Madem yazmaya başlama kararı aldınız, kararınızın arkasında durun, biz de okuyalım yazılarınızı:)
  Tema gerçekten de güzel olmuş, elinize sağlık. Yazmayı bırakmamanız dileğiyle.

 • Blogunuzu Sezer’in blogunda bir yorumda ifşa olduğunuz zaman farkettim. Bu aralar bende bizarım sizin gibi. Blog yazabilmek gerçekten zaman gerektiren bir iş. Ancak iş hayatı buna pekte müsade ediyor diyemem. Kendimize gelebilmemiz dileğiyle. Bundan sonra listemdesin Oktay..

  • İş hayatının bir çok şeyi engellediği gibi blog yazmayı da engellediğine fazlasıyla katılıyorum. İyi dilekleriniz içinde teşekkür ederim 🙂

  • Var Şafak hocam; bilgisayarımız bozuk, vakit bulamıyoruz ama bomba gibi dönüş yapmaya hazırlanıyoruz 🙂