Alanya Turları – AlanyaTrips

Alanya Popüler Turlar

Alanya Her yıl bir çok turiste ev sahipliği yapması ile bilinen turizm kentidir. Bir çok aktivite ve su sporları bu bölgede yoğun bir şekilde yapılmaktadır. Son yıllarda popülaritesi artan aktiviteler Alanya halkının geçim kaynağı olmuştur. Sizlere bu yazımızda Alanya Turları içinde yapılabilecek farklı aktivitelerden bahsedeceğiz.

Alanya Korsan Tekne Turu

Yaz aylarının vazgeçilmez turlarından bir tanesi Alanya Tekne Turu dur. Sabah 10:00 gibi tekneler limandan kalkmaya başlar. 5 farklı yerde yüzme ve fotoğraf molası verilmektedir. Bunların içinde Alanya bölgesinin en meşhur yerleri olan Kleopatra Plajı ve Kale etrafındaki Mağaralarda dahildir. Teknede birbirinden farklı eğlence ve animasyonlar düzenlenmektedir. En meşhurları Öğlen vakitlerinde yapılan köpük partileridir. Tekneler genelde Yemek ve Alkolsüz içecekler dahil şeklinde hizmet vermektedir. İçecekler gün boyu sınırsız bir şekilde verilmektedir. Alanya Tekne Turu yaklaşık öğleden sonra 4 gibi sona ermektedir.

Alanya Jeep Safari

Alanya bölgesini görmek isteyenler için en iyi seçenek olan Alanya Jeep Safari turu dur. Bölgenin en popüler yerleri Dimçayı , Dim Mağarası , Dim Barajı ve Alanya seyir terasıdır. 4×4 Land Rover jeepler ile bütün bölgeyi tam gün gezebilirsiniz. Profesyonel Rehber arkadaşlarımız tur boyunca size eşlik etmektedir. Fotoğraf ve video tur esnasında çekilir ve tur sonunda isteyen arkadaşlar satılmaktadır. Dimçayında bulunan Restaurantımız da öğlen yemeği fiyata dahildir. Açık büfe şeklinde öğlen yemeği verilmektedir. Dilediğiniz kadar ve istediğiniz menüden seçebilir ve yiyebilirsiniz. Sabah 9:30 sularında başlayan turumuz öğleden sonra 4 gibi bitmektedir. Yaz sezonu boyunca haftanın her günü düzenlenir.

Yorum Yap, Sohbete Katıl

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.